Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Thomas Edvard von Westen Sylow

Tidligere roller:

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.12.1853–26.09.1854

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.11.1852–15.12.1853

Statsråd i interimsregjeringen 1852

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.07.1852–18.07.1852

Statsråd i interimsregjeringen 1852

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm 1852

15.07.1852–18.07.1852

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.09.1851–15.11.1852

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

16.11.1848–15.09.1851

Til toppen