Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Torbjørn Giæver Eriksen

Tidligere roller:

Statssekretær for pressesaker (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–11.06.2011

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Schjøtt-Pedersen, Karl Eirik

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

03.04.2000–19.10.2001

Til toppen