Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Thomas Fasting

Tidligere roller:

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.06.1836–19.09.1836

Marineminister

Marinedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

15.09.1834–15.06.1836

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.07.1833–15.09.1834

Marineminister og konstituert armeminister

Armedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

01.08.1832–15.07.1833

Marineminister

Marinedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

15.01.1831–15.07.1833

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.01.1830–15.01.1831

Marineminister og konstituert armeminister

Armedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

01.12.1828–15.12.1828

Marineminister

Marinedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

15.10.1827–15.01.1830

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.09.1826–15.10.1827

Marineminister

Marinedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

16.09.1825–15.09.1826

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.08.1824–16.09.1825

Marineminister og konstituert revisjonsminister

Revisjonsdepartementet - Det første Wedel-ministeriet

01.05.1824–21.05.1824

Marineminister

Marinedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

15.08.1821–15.08.1824

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.05.1820–15.08.1821

Marineminister

Marinedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

01.01.1819–15.05.1820

Marineminister

7. Departement (marinesaker) - Det første Wedel-ministeriet

15.12.1818–01.01.1819

01.01.1819 fikk 7. Departement (marinesaker) navnet endret til Marinedepartementet (Departementet for sjømilitæretaten).

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.11.1817–15.12.1818

Marineminister

7. Departement (marinesaker) - Det første Wedel-ministeriet

31.03.1815–15.11.1817

Konstituert statsråd - oppnevnt av Stortinget

13.10.1814–27.11.1814

Til toppen