Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Tore-Jarl Christensen (A)

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Gjesteby, Kari

Justis- og politidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

16.11.1990–04.09.1992

Statssekretær

for statsråd Brundtland, Gro Harlem

Miljøverndepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–08.10.1979

Statssekretær

for statsråd Brundtland, Gro Harlem

Miljøverndepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

12.08.1975–15.01.1976

Til toppen