Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Valentin Christian Wilhelm Sibbern

Tidligere roller:

Konstituert statsråd i interimsregjeringen 1852-1853

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

25.10.1852–12.04.1853

Konstituert statsråd i interimsregjeringen 1852-1853

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm 1852-1853

11.10.1852–12.04.1853

Konstituert statsråd i interimsregjeringen 1852

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.07.1852–18.07.1852

Konstituert statsråd i interimsregjeringen 1852

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm 1852

15.07.1852–18.07.1852

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

29.08.1849–30.04.1850

Revisjonsminister

Revisjonsdepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.11.1848–29.08.1849

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.10.1847–15.11.1848

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.10.1846–15.10.1847

Revisjonsminister og konstituert justisminister

Justis- og politidepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.01.1846–15.04.1846

Revisjonsminister

Revisjonsdepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.09.1845–15.10.1846

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.09.1844–15.09.1845

Marineminister

Marinedepartementet (av 1819) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

08.03.1844–15.09.1844

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Det første Wedel-ministeriet

15.05.1836–19.09.1836

Armeminister

Armedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

15.09.1835–15.05.1836

Revisjonsminister og konstituert armeminister

Armedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

15.05.1835–15.09.1835

Revisjonsminister

Revisjonsdepartementet - Det første Wedel-ministeriet

15.08.1834–15.09.1835

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.08.1833–15.08.1834

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Det første Wedel-ministeriet

15.08.1832–15.08.1833

Revisjonsminister

Revisjonsdepartementet - Det første Wedel-ministeriet

15.01.1832–15.08.1832

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

08.11.1830–15.01.1832

Til toppen