Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arne Næsheim

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Frøiland, Ranveig

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Thorbjørn Jaglands regjering

01.01.1997–17.10.1997

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Frøiland, Ranveig

Nærings- og energidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

18.12.1996–31.12.1996

Til toppen