Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Inge Staalesen (A)

Tidligere roller:

Personlig sekretær

for statsråd Nilsen, Arne

Sosialdepartementet (av 1916) - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Personlig sekretær

for statsråd Nilsen, Arne

Sosialdepartementet (av 1916) - Odvar Nordlis regjering

16.10.1979–04.02.1981

Personlig sekretær

for statsråd Valle, Inger Louise

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Odvar Nordlis regjering

08.10.1979–16.10.1979

Personlig sekretær

for statsråd Nilsen, Arne

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Odvar Nordlis regjering

20.08.1979–08.10.1979

Til toppen