Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Karita Bekkemellem

Tidligere roller:

Barne- og likestillingsminister (A)

Barne- og likestillingsdepartementet (av 2006) - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2006–18.10.2007

Barne- og likestillingsminister (A)

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–01.01.2006

01.01.2006 ble Barne- og familiedepartementets navn endret til Barne- og likestillingsdepartementet.

Barne- og familieminister (A)

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Til toppen