Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Knut Vartdal

Tidligere roller:

Statssekretær (Sp)

for statsråd Olsen, Trygve Jens Asbjørn

Fiskeridepartementet - Lars Korvalds regjering

02.11.1972–02.07.1973

Statssekretær (Sp)

for statsråd Moxnes, Einar Hole

Fiskeridepartementet - Per Bortens regjering

11.08.1968–17.03.1970

Statssekretær (Sp)

for statsråd Myklebust, Oddmund

Fiskeridepartementet - Per Bortens regjering

15.07.1968–08.11.1968

Til toppen