Lars Andreas Lunde

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Bru, Tina

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

31.10.2020–14.10.2021

Statssekretær (H)

for statsråd Nybø, Iselin

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

30.10.2020–14.10.2021

Statssekretær (H)

for statsråd Helgesen, Vidar

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–17.01.2018

Statssekretær (H)

for statsråd Sundtoft, Tine

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–16.12.2015

Statssekretær (H)

for statsråd Sundtoft, Tine

Miljøverndepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013