Liv Monica Bargem Stubholt

Tidligere roller:

Statssekretær (Sp)

for statsråd Riis-Johansen, Terje

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.06.2008–27.03.2009

Statssekretær (Sp)

for statsråd Haga, Åslaug

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2007–20.06.2008

Statssekretær (Sp)

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

07.11.2005–21.09.2007