Lars Øye Brandsås

Tidligere roller:

Statssekretær (V)

for statsråd Nybø, Iselin

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

17.09.2021–14.10.2021

Politisk rådgiver (V)

for statsråd Nybø, Iselin

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

05.10.2020–17.09.2021

Politisk rådgiver (V)

for statsråd Melby, Guri

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

13.03.2020–05.10.2020

Politisk rådgiver (V)

for statsråd Grande, Trine Skei

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–13.03.2020