Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Magnus Andersen

Tidligere roller:

Fiskeriminister (A)

Fiskeridepartementet - Trygve Brattelis første regjering

24.01.1972–18.10.1972

Fiskeriminister (A)

Fiskeridepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–12.10.1965

Til toppen