Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Maren Aasan

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Helleland, Linda C. Hofstad

Kommunal- og moderniseringsdepartementet - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–09.08.2020

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Helleland, Linda C. Hofstad

Barne- og likestillingsdepartementet (av 2016) - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–22.01.2019

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Helleland, Linda C. Hofstad

Kulturdepartementet (av 2010) - Erna Solbergs regjering

20.10.2017–17.01.2018