Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Niels Andreas Thrap

Tidligere roller:

Konstituert finansminister

Finans- og tolldepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

22.03.1854–02.07.1854

Konstituert marineminister

Marinedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

30.10.1852–12.04.1853

Konstituert marineminister i Christiania under interimsregjeringen i Stockholm 11.10.1852-12.04.1853.

Konstituert finansminister

Finans- og tolldepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

10.07.1852–20.09.1852

Konstituert finansminister i Christiania under og etter interimsregjeringen i Stockholm 15.07.1852-18.07.1852.

Til toppen