Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Nils Claus Ihlen

Tidligere roller:

Utenriksminister - også konstituert industriforsyningsminister (V)

Industriforsyningsdepartementet - Gunnar Knudsens andre regjering

05.07.1918–12.07.1918

Utenriksminister - også konstituert finansminister til 03.02.1913 (V)

Utenriksdepartementet - Gunnar Knudsens andre regjering

31.01.1913–21.06.1920

Arbeidsminister (V)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Gunnar Knudsens første regjering

19.03.1908–02.02.1910

Til toppen