Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Oscar Jacobsen

Tidligere roller:

Arbeidsminister og konstituert indreminister (V)

Indredepartementet - Johan Sverdrups regjering

28.08.1888–15.09.1888

Arbeidsminister (V)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Johan Sverdrups regjering

05.03.1888–13.07.1889

Til toppen