Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Per Høybråten

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsminister Korvald, Lars

Statsministerens kontor - Lars Korvalds regjering

30.10.1972–07.09.1973

Statssekretær (KrF)

for statsråd Aarvik, Egil

Sosialdepartementet (av 1916) - Per Bortens regjering

01.11.1968–17.03.1971

Til toppen