Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Peder Olrog Schjøtt

Tidligere roller:

Revisjonsminister og konstituert finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Johan Sverdrups regjering

01.05.1889–06.06.1889

Revisjonsminister (V)

Revisjonsdepartementet - Johan Sverdrups regjering

23.02.1889–13.07.1889

Konstituert indreminister (V)

Indredepartementet - Johan Sverdrups regjering

15.08.1888–28.08.1888

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johan Sverdrups regjering

13.03.1888–23.02.1889

Til toppen