Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Peter Theodor Holst

Tidligere roller:

Forsvarsminister (V)

Forsvarsdepartementet - Johannes Steens andre regjering

17.02.1898–06.11.1900

Forsvarsminister (V)

Forsvarsdepartementet - Johannes Steens første regjering

06.03.1891–02.05.1893

Til toppen