Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Søren Tobias Årstad

Tidligere roller:

Justisminister (V)

Justis- og politidepartementet - Otto Blehrs første regjering

21.04.1902–22.10.1903

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johannes Steens andre regjering

08.06.1901–21.04.1902

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Johannes Steens andre regjering

06.11.1900–08.06.1901

Til toppen