Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Stein Reegård

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Knapp, Ole

Næringsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

26.11.1990–15.11.1991

Statssekretær (A)

for statsråd Halvorsen, Einfrid

13.06.1988–28.04.1989

Til toppen