Trine Lotherinoton Danielsen

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Ingebrigtsen, Odd Emil

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

13.03.2020–14.10.2021

Statssekretær (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

02.03.2020–13.03.2020

Statssekretær (H)

for statsråd Sivertsen, Geir Inge

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

10.02.2020–02.03.2020