Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Trond Giske

Tidligere roller:

Nærings- og handelsminister (A)

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Kultur- og kirkeminister og konstituert justisminister (A)

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

27.02.2009–29.03.2009

Kultur- og kirkeminister og konstituert barne- og likestillingsminister (A)

Barne- og likestillingsdepartementet (av 2006) - Jens Stoltenbergs andre regjering

15.02.2008–29.02.2008

Kultur- og kirkeminister (A)

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–20.10.2009

Kirke-, utdannings- og forskningsminister (A)

Kirke-, utdannings- og forskningsdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Til toppen