Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Wegard Harsvik

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

03.12.2007–20.10.2009

Statssekretær (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–03.12.2007

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Giske, Trond

Kirke-, utdannings- og forskningsdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

28.03.2000–19.10.2001

Til toppen