Widar Skogan

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsråd Bollestad, Olaug Vervik

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

22.01.2019–14.10.2021

Personlig sekretær (KrF)

for statsråd Steensnæs, Einar

Utdannings- og forskningsdepartementet (av 1990) - Jan P. Syses regjering

01.01.1990–03.11.1990

Personlig sekretær (KrF)

for statsråd Steensnæs, Einar

Kirke- og undervisningsdepartementet - Jan P. Syses regjering

19.10.1989–01.01.1990