Astrid Nøklebye Heiberg

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Høie, Bent

Helse- og omsorgsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–15.04.2016

Forbruker- og administrasjonsminister (H)

Forbruker- og administrasjonsdepartementet - Kåre Willochs regjering

18.04.1986–09.05.1986

Statssekretær (H)

for statsråd Heløe, Leif Arne

Sosialdepartementet (av 1916) - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–10.10.1985