Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Anne-Oddveig Rørvik

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (permisjon) (A)

for statsråd Kosmo, Jørgen

09.01.1995–30.08.1995

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Kosmo, Jørgen

29.11.1993–08.01.1995

Til toppen