Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Bjørn Skogstad Aamo

Tidligere roller:

Stabssjef (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–05.03.1993

Statssekretær (A)

for statsråd Berge, Gunnar

Finans- og tolldepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–16.10.1989

Statssekretær (A)

for statsråd Kleppe, Per

Finans- og tolldepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–25.02.1979

Statssekretær (A)

for statsråd Kleppe, Per

Finans- og tolldepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

19.10.1973–15.01.1976

Politisk rådgiver (permisjon) (A)

for statsråd Nordli, Odvar

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Trygve Brattelis første regjering

17.01.1972–10.04.1972

Personlig sekretær (A)

for statsråd Nordli, Odvar

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Trygve Brattelis første regjering

23.03.1971–18.10.1972

Til toppen