Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Bjørn Tore Godal

Tidligere roller:

Forsvarsminister (A)

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Utenriksminister (A)

Utenriksdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Utenriksminister (A)

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

24.01.1994–25.10.1996

Handels- og skipsfartsminister og konstituert utenriksminister (A)

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

17.12.1993–24.01.1994

Handels- og skipsfartsminister (A)

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

15.11.1991–24.01.1994

Til toppen