Bård Vegar Solhjell

Tidligere roller:

Miljøvernminister (SV)

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.03.2012–16.10.2013

Kunnskapsminister - permisjon (SV)

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.06.2008–12.08.2008

Kunnskapsminister (SV)

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.10.2007–20.10.2009

Statssekretær (SV)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–18.10.2007