Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Dag Ramsøy Bryn

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Lange, Halvard

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

22.01.1955–30.04.1958

Statssekretær (A)

for statsråd Lange, Halvard

Utenriksdepartementet - Oscar Torps regjering

23.12.1954–22.01.1955

Statssekretær (A)

for statsråd Hauge, Jens Christian

Forsvarsdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

11.07.1947–01.07.1950

Personlig sekretær (A)

for statsråd Hauge, Jens Christian

Forsvarsdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

15.07.1946–11.07.1947

Til toppen