Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Edvard Appoloniussen Liljedahl

Tidligere roller:

Kirke- og undervisningsminister (FRIVNSTR)

Kirke- og undervisningsdepartementet - Jens Bratlies regjering

20.02.1912–31.01.1913

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johan Sverdrups regjering

06.03.1889–13.07.1889

Til toppen