Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Frederik Christian Stoud Platou

Tidligere roller:

Konstituert justisminister og konstituert revisjonsminister

Justis- og politidepartementet - Christian Selmers ministerium

16.09.1881–26.09.1881

Konstituert justisminister og konstituert revisjonsminister i Kristiania under interimsregjeringen i Stockholm 16.09.1881-26.09.1881.

Konstituert revisjonsminister

Revisjonsdepartementet - Frederik Stangs ministerium

06.07.1875–21.07.1875

Konstituert revisjonsminister i Kristiania under interimsregjeringen i Stockholm 06.07.1875-21.07.1875.

Konstituert revisjonsminister

Revisjonsdepartementet - Frederik Stangs ministerium

26.05.1875–05.06.1875

Konstituert revisjonsminister i Kristiania under interimsregjeringen i Stockholm 26.05.1875-05.06.1875.

Til toppen