Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Fride Solbakken

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Berg-Hansen, Lisbeth

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–18.05.2011

Konstituert statssekretær (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

02.10.2009–20.10.2009

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

08.09.2008–20.10.2009

Til toppen