Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Gro Harlem Brundtland

Tidligere roller:

Statsminister (A)

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–25.10.1996

Statsminister (A)

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–16.10.1989

Statsminister (A)

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Miljøvernminister (A)

Miljøverndepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–08.10.1979

Miljøvernminister (A)

Miljøverndepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

06.09.1974–15.01.1976

Til toppen