Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Guri Helene Ingebrigtsen

Tidligere roller:

Sosialminister (A)

Sosial- og helsedepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

I denne regjeringsperioden lå ansvaret for helsesaker i Sosial- og helsedepartementet under en egen statsråd i departementet.

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Solberg, Hill-Marta

Sosial- og helsedepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

30.10.1996–17.10.1997

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Solberg, Hill-Marta

Sosial- og helsedepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

05.02.1996–25.10.1996

Til toppen