Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Håkon Kyllingmark

Tidligere roller:

Samferdselsminister (H)

Samferdselsdepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–17.03.1971

Forsvarsminister (H)

Forsvarsdepartementet - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963

Til toppen