Hannah Sumeja Atic

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (vikar) (H)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

29.02.2020–16.08.2020

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–29.02.2020

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

15.11.2019–24.01.2020

Konstituert statssekretær (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

14.06.2019–15.11.2019

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

01.04.2019–14.06.2019

Politisk rådgiver (permisjon) (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

14.01.2019–31.03.2019

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–14.01.2019

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.08.2016–17.01.2018