Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ingrid Norstein

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Øyangen, Gunhild

Landbruksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–25.10.1996

Personlig sekretær (A)

for statsråd Øyangen, Gunhild

Landbruksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

05.11.1990–30.06.1992

Til toppen