Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jens Holmboe

Tidligere roller:

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

15.09.1883–26.03.1884

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Christian Selmers ministerium

15.09.1882–15.09.1883

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Christian Selmers ministerium

15.11.1881–15.09.1882

Statsråd uten portefølje

26.09.1881–15.11.1881

Statsråd i interimsregjeringen 1881

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

16.09.1881–26.09.1881

Statsråd i interimsregjeringen 1881

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm 1881

16.09.1881–26.09.1881

Kirke- og undervisningsminister

Kirke- og undervisningsdepartementet - Christian Selmers ministerium

15.11.1880–16.09.1881

Statsråd uten portefølje

11.10.1880–15.11.1880

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.09.1879–11.10.1880

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.10.1878–15.09.1879

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.10.1877–15.10.1878

Kirke- og undervisningsminister

Kirke- og undervisningsdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.10.1876–15.10.1877

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.10.1875–15.10.1876

Statsråd i interimsregjeringen juli 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

06.07.1875–21.07.1875

Statsråd i interimsregjeringen juli 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm juli 1875

06.07.1875–21.07.1875

Statsråd i interimsregjeringen mai-juni 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

26.05.1875–05.06.1875

Statsråd i interimsregjeringen mai-juni 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm mai-juni 1875

26.05.1875–05.06.1875

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.10.1874–15.10.1875

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.05.1874–15.10.1874

Til toppen