Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jacob Lerche Johansen

Tidligere roller:

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Schweigaard/Løvenskiold-ministeriet

03.04.1884–20.05.1884

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

21.03.1884–03.04.1884

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Christian Selmers ministerium

15.09.1882–21.03.1884

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

11.11.1881–15.09.1882

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Christian Selmers ministerium

11.10.1880–11.11.1881

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.10.1878–11.10.1880

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.10.1877–15.10.1878

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.08.1874–15.10.1877

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.07.1873–15.08.1874

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

17.06.1872–15.07.1873

Til toppen