Jon Ola Hauger Norbom

Tidligere roller:

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Lars Korvalds regjering

18.10.1972–16.10.1973

Statssekretær (V)

for statsråd Myrvoll, Ole

Finans- og tolldepartementet - Per Bortens regjering

13.02.1967–16.10.1969