Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Karl Trasti

Tidligere roller:

Industriminister (A)

Industridepartementet (av 1955) - Einar Gerhardsens fjerde regjering

20.01.1964–12.10.1965

Lønns- og prisminister (A)

Lønns- og prisdepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–20.01.1964

Lønns- og prisminister (A)

Lønns- og prisdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

01.09.1962–28.08.1963

Statssekretær (A)

for statsråd Lid, Mons

Finans- og tolldepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

22.01.1955–28.12.1956

Til toppen