Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Karl Wilhelm Wefring

Tidligere roller:

Forsvarsminister (FRIVNSTR)

Forsvarsdepartementet - Ivar Lykkes regjering

05.03.1926–26.07.1926

Forsvarsminister (FRIVNSTR)

Forsvarsdepartementet - Abraham Berges regjering

30.05.1923–25.07.1924

Forsvarsminister (FRIVNSTR)

Forsvarsdepartementet - Otto B. Halvorsens andre regjering

06.03.1923–30.05.1923

Forsvarsminister (FRIVNSTR)

Forsvarsdepartementet - Otto B. Halvorsens første regjering

21.06.1920–22.06.1921

Til toppen