Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Lasse Aasland

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Fostervoll, Alv Jakob

Forsvarsdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

01.12.1974–15.01.1976

Statssekretær (A)

for statsråd Steen, Reiulf

Samferdselsdepartementet - Trygve Brattelis første regjering

01.09.1971–18.10.1972

Til toppen