Laila Dåvøy

Tidligere roller:

Barne- og familieminister (KrF)

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

19.10.2001–17.10.2005

Arbeids- og administrasjonsminister (KrF)

Arbeids- og administrasjonsdepartementet (av 1998) - Kjell Magne Bondeviks første regjering

15.03.1999–17.03.2000

Statssekretær (KrF)

for statsråd Bjartveit, Eleonore

Kirke- og kulturdepartementet - Jan P. Syses regjering

20.08.1990–03.11.1990

Personlig sekretær (KrF)

for statsråd Bjartveit, Eleonore

Kirke- og kulturdepartementet - Jan P. Syses regjering

01.01.1990–20.08.1990

Personlig sekretær (KrF)

for statsråd Bjartveit, Eleonore

Kultur- og vitenskapsdepartementet - Jan P. Syses regjering

01.11.1989–01.01.1990