Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Lars Joakim Hanssen

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

03.05.2019–24.01.2020

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–29.01.2016

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

30.10.2013–16.12.2015

Til toppen