Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Magne Lerheim

Tidligere roller:

Statssekretær (V)

for statsråd Myrvoll, Ole

Finans- og tolldepartementet - Per Bortens regjering

14.02.1966–30.04.1967

Statssekretær (V)

for statsråd Kortner, Olaf Erling

Kirke- og undervisningsdepartementet - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963

Til toppen