Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Marit Kristine Vea

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (V)

for statsråd Elvestuen, Ola

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

09.09.2019–24.01.2020

Politisk rådgiver (permisjon) (V)

for statsråd Elvestuen, Ola

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

09.08.2019–09.09.2019

Politisk rådgiver (V)

for statsråd Elvestuen, Ola

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

01.04.2019–08.08.2019

Politisk rådgiver (permisjon) (V)

for statsråd Elvestuen, Ola

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

28.08.2018–01.04.2019

Politisk rådgiver

for statsråd Elvestuen, Ola

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–28.08.2018